(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Βόρεια/Κηφισιά - 86 τ.μ, 2 Υ/Δ, 420.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Κηφισιά (Δ. Κηφισιάς)
Υποπεριοχή Κεφαλάρι
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 420.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 86
Τιμή/τ.μ. 4.884€
Υ/Δ 2
Μπάνια 1
Όροφος 1ος
Έτος Κατασκευής 2003
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα Αστικό τοπίο
Κατάσταση Καλή
Parkings 1
Θέρμανση Αυτόνομη - Αέριο
Επίπεδα 1
e-agents ID 1895130
Κωδικός 26201

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Αποθήκη Διαμπερές Προσόψεως Πόρτα Ασφαλείας Βεράντες Εσωτερική Σκάλα Φωτεινό Βαμμένο Ανακαινισμένο Διπλά Τζάμια Νυχτερινό ρεύμα Νομι/μένος Ημιυπαίθριος
 
 

Περιγραφή

Κηφισιά, Κεφαλάρι, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 86 τ.μ., Κατάσταση: Καλή, Όροφος: 1ος, 1 Επίπεδο/α, 2 Υ/Δ (1 Master), 1 Κουζίνα/ες, 1 Μπάνιο/α, 1 WC, Θέρμανση: Αυτόνομη - Φυσικό Αέριο, Θέα: Αστικό τοπίο, Έτος κατασκευής: 2003, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Δ, Ημιυπαίθριοι 12 (Νομι/μένος Ημιυπαίθριος) τ.μ., 1 θέση/εις στάθμευσης, Δάπεδα: Πλακάκια, Kουφώματα: Αλουμινίου, Χαρακτηριστικά: Πόρτα Ασφαλείας, Αποθήκη, Νυχτερινό ρεύμα, Εσωτερική Σκάλα, Διπλά Τζάμια, Βεράντες, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Βαμμένο, Ανακαινισμένο, Τιμή: 420.000€. North Project, email: northprojectcompany@gmail.com

Αναλυτική Περιγραφή

Πωλείται οροφοδιαμέρισμα 1ου ορόφου σε συγκρότημα κατοικιών στο Κεφαλάρι.  Διαθέτει ενιαίο χώρο σαλονιού & κουζίνας, 2 Υ/Δ, μπάνιο, wc επισκεπτών, αποθήκη, υπόγεια θέση στάθμευσης, ενώ η εσωτερική σκάλα οδηγεί σε ιδιωτική ταράτσα που προσφέρει ανεμπόδιστη θέα. 

Χάρτης

Διαδώστε το

 

Δείτε ακόμα

Κηφισιά - 110τμ.

320.000 €

Δείτε ακόμα

Κηφισιά - 82τμ.

345.000 €

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία D
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 2003 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Αστικό τοπίο Κατάσταση: Καλή Parkings: 1 Θέρμανση: Αυτόνομη - Αέριο Επίπεδα: 1
Περιοχή: Κηφισιά (Δ. Κηφισιάς) Υποπεριοχή: Κεφαλάρι
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 420.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 86
Τιμή/τ.μ. 4.884€ Υ/Δ: 2
Μπάνια: 1 Όροφος: 1ος
Κωδικός: 26201